bg-praca

O nas

EMSTONE Design Studio jest biurem projektowym specjalizującym się w projektach wykonawczych kamiennych okładzin ściennych zewnętrznych i wewnętrznych, posadzek, schodów i innych elementów z kamienia naturalnego.

Uczestniczymy zarówno w projektach wielkoskalowych (centra handlowe, budynki biurowe) jak i mniejszych projektach wnętrz dla klientów indywidualnych.

Rysunki wykonawcze, listy warsztatowe, modele 3D powstają w oparciu o projekt architektoniczny. Dokumentacja pozwala na wycięcie materiału i dostarczenie go na budowę w postaci gotowej do montażu.

Współpracujemy z największymi firmami kamieniarskimi, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii. Przez ostatnich kilka lat uczestniczyliśmy w wielu prestiżowych projektach, takich jak wielokrotnie nagrodzony projekt przebudowy muzeum Tate Britain w Londynie, apartamentowca De Vere Gardens w Londynie (ponad 240 rysunków głównych dla tego projektu), wspaniałego projektu wnętrz domu na Mayfair w Londynie, projektów ambasad amerykańskich w Kazachstanie i na Jamajce, centrum handlowego Highcross Quarter w Leicester, czy kontrakcie Victoria Nova w Londynie.

Witamy i zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.