bg-praca

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem do siedziby firmy w Strzelinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ARCHITEKT / INŻYNIER / KREŚLARZ AUTOCAD

Opis stanowiska:
- tworzenie dokumentacji wykonawczej elewacji/posadzek/elementów kamiennych dla klientów brytyjskich
- tworzenie list warsztatowych do wycięcia materiału
- bezpośrednia współpraca z projektantami i klientami
- koordynacja branżowa

Wymagania:
- znajomość programu AutoCAD
- dobra znajomość języka angielskiego
- świadomość detalu, umiejętność analitycznego myślenia, sumienność
- mile widziana znajomość Sketch-Up'a lub Revit'a

Oferujemy:
- umowę o pracę
- udział w realizacji prestiżowych projektów w Londynie i na terenie Wielkiej Brytanii
- rozwijanie znajomości języka angielskiego (rysunki i dokumentacja tworzone w języku angielskim)
- rozwijanie umiejętności opracowywania dokładnych rysunków wykonawczych i detalu
- spotkania online z klientami i architektami z Wielkiej Brytanii
- koordynowanie projektów
- dofinansowanie do programu opieki medycznej i pakietu sportowego

Prosimy o przysłanie CV na adres: praca@emstone.pl

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciecha Mroczko w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły w Polityce prywatności.